Test z czasowników nieregularnych angielski pdf

Pobierz

Do podanych czasowników angielskich dopisz ich 2. formę (past tense).. Skomentuj.. Podstawowe czasowniki po angielsku z tłumaczeniem i wymową (tabela oraz lekcja video do nauki ANG).. Udostępnij.. Tabelka obejmuje 132 czasowniki.. Jak pokazują liczne badania, rozwiązywanie testów i quizów nie tylko sprawdza wiedzę, ale również istotnie wspiera zapamiętywanie (test .Title: blog_fiszkowka_test_nieregularne_20170921.indd Created Date: 9/21/2017 12:47:48 PMJeśli używasz języka angielskiego w pracy i chcesz udoskonalać swoje umiejętności, to jest to miejsce dla Ciebie.. • "Szkoda, że nie dowiedziałem się tego jakieś lat temu.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Lista czasowników nieregularnych w języku angielskim - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. IRREGULAR ENGLISH VERBS (ANGIELSKIE CZASOWNIKI NIEREGULARNE) .. czasowniki nieregularne pdf - test.. Zawiera 162 pytań.. admin napisał(a): 2010-03-12 Choć jeśli chodzi o pożyczać to akurat można się domyślić bo tylko jeden jest nieregularny.czasowniki nieregularne pdf - fiszki do druku.. Czasowniki nieregularne - ćwiczenia, testy, krzyżówki.. Najefektywniej nauczysz się języka angielskiego z e-ANG.pl jeśli się zalogujesz.. Zachęcamy wszystkich do nauki i powtarzania czasowników nieregularnych.. Lista zawiera zapis wymowy.. Siodemek napisał(a): 2010-04-08 Lekko poprawiłem mam nadzieję, że nie ma więcej błędów..

Sprawdź znajomość czasowników nieregularnych w języku angielskim.

Bardziej szczegółowo .. Dla maturzystów, którzy poważnie podchodzą do egzaminu dojrzałości, jest to pozycja obowiązkowa.Lista czasowników nieregularnych z podziałem na grupy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dzięki darmowej lekcji szybko je poznasz i trwale je zapamiętasz.Shaxpera napisał(a): 2013-11-22 Fajny test.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Podejmiesz także lepsze decyzje dotyczące relacji, wyboru szkoły i kariery zawodowej.. Test ów potraktuj jako finalną powtórkę na zakończenie nauki z fiszek.. Poziom: Intermediate.Test rozwiązano 3221 razy.. 7 lat temu ostatnia aktywność: 7 lat temu Gdzie znajdę z=czasowniki nieregularne - dla tworzenia czasu przeszłego?. Czasowniki nieregularne angielski - rozwiąż test!Lista czasowników nieregularnych w języku angielskim - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. Kupuj leganie, nie chomikuj.Test angielskie czasowniki nieregularne pozwoli określić, w jakim stopniu opanowałeś ten element języka angielskiego.. Zalogowane osoby mogą korzystać z Systemu Powtórek Słówek, mają dostęp do Panelu Edukacyjnego oraz mogą tworzyć własne zestawy słówek.Test: Czasowniki nieregularne j. niemiecki Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 45 Poziom: Średni Rozwiązany: 699 razy Średnia ocena:Visit the post for more..

Ucz się angielskiego.

Zalogowane osoby mogą korzystać z Systemu Powtórek Słówek, mają dostęp do Panelu Edukacyjnego oraz mogą tworzyć własne zestawy słówek.Audiobook - Angielski.. Julie_Julies 2 lata temu.. Twój adres email nie zostanie opublikowany.. Sprawdź też inne audiobooki w księgarni Publio.pl.. Test czasowników nieregularnych Ćwicz czasowniki nieregularne etapami Test podstawowy i rozszerzony"Angielskie czasowniki nieregularne tabela" - zawiera listę najczęściej używanych czasowników nieregularnych.. Tabela dla zaawansowanych Irregular English Verbs 2: pełna lista czasowników w formacie PDF obejmująca praktycznie wszystkie angielskie czasowniki nieregularne.Gdzie znajdę listę czasowników nieregularnych?. Czasowniki nieregularne z ćwiczeniami - Katarzyna Wiśniewska.. Zgadnę Twój numer z dziennika!Pełna lista czasowników nieregularnych - wersja do wydruku w formacie PDF (z wymową zapisaną po polsku).. Dzięki testowi ID6 lepiej zrozumiesz siebie oraz innych!. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Irregular English Verbs 1: lista najpopularniejszych angielskich czasowników nieregularnych, wystarczająca do większości zastosowań.. Pobierz 'Angielski.. czasowniki nieregularne pdf - scenariusz lekcji i klucz odpowiedzi.. Pełna lista czasowników nieregularnych - wersja do wydruku w formacie PDF (bez zapisu wymowy) Ćwiczenia utrwalające angielskie czasowniki nieregularne znajdziesz tutaj.Jeżeli chciałbyś zdobyć skrypt z tymi czasownikami oraz film w wersji MP3, wejdź tutaj: część drugą: z czasowników nieregularnych Najefektywniej nauczysz się języka angielskiego z e-ANG.pl jeśli się zalogujesz..

Średni wynik: 74,73 %.Test z czasowników nieregularnych.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czy nadajesz się na MORSA?. Czasowniki nieregularne z ćwiczeniami' w formacie mp3, pdf..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt