Test z lektury chłopcy z placu broni

Pobierz

d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu Broni, poziom trudnyTest z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniTest z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Powodzenia!Witaj na stronie Quizz.pl.. Nagle na szczycie jednej z fortec spostrzega strasznego Feriego Acza - przywódcę wrogiego obozu chłopców z Ogrodu Botanicznego.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Milionerzy: Among Us!. c) Czele.. 0%Katalog Anna Witkowska, 2016-02-12 Bełk Język polski, Konkursy Pytania konkursowe - "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara.Książka "Chłopcy z Placu Broni", mimo że napisana ponad 100 lat temu, zachwyca i pociąga kolejne pokolenia czytelników.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test.. Maślak 20 25 marca 2019 23/23 bardzo łatwe.Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice..

Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdź się!. Także współcześnie czytamy ją niejednokrotnie z wypiekami na twarzy.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. Chłopcy z Placu Broni - Informacje.. O autorze.. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Tytułowi chłopcy oraz ich przeciwnicy poświęcają wiele w walce o własne wartości i cele.. d) Nemeczek.test -Chłopcy z Placu Broni.. Kopia Chłopcy z Placu Broni - znajomość lektury Ruletka.˜ lektura: Chłopcy z Placu Broni ˜ plansza z planem wojennym wykonanym przez Chłopców z Placu Broni (wzór: Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni, Nasza Księgarnia, Warszawa 1980, s. 77) ˜ znaczki z flagą jako nagrody za aktywność ˜ załącznik — fragmenty planu wydarzeń Przebieg lekcji: 1.. Udostępnij.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę..

d) Nemeczek.Chłopcy z placu broni - test .

Gatunek.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) stróżówce b) łodzi c .Zobacz quiz: Chłopcy z Placu Broni.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Otóż, kiedy w czasie gry w szklane kulki, stalówki lub pestki jakiś silniejszy chłopiec dostrzegł słabszego od siebie i chciał mu zabrać zabawki, to po prostu mówił: einstand!. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Czy nadajesz się na MORSA?. 4Test: Feri Acz nosił koszulę koloru: a) białego b) niebieskiego c) czerwonego d) zielonego .. stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Feri Acz b) Gereb c) Barabasz d) Nemeczek .. Lektura pokazuje bogaty, pełen pomysłów i emocji świat dorastających bohaterów.. Nika46427288 07 maja 2019 Jak wy macie 23/23.. Dzięki .Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015Chlopcy z Placu Broni test - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z placu broni - Chłopcy z Placu Broni - test - Chłopcy z Placu Broni ..

W końcu przybywają inni chłopcy.Chłopcy z Placu Broni.

c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. c) Czele.. serfer98 4 lata temu.. Testy: Lektury szkolne.. wg Kokoswmiodzie.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Feri zabiera czerwono-zieloną chorągiewkę Związku Chłopców z Placu Broni i znika.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Nemeczek czeka na kolegów na Placu.. KryisBo_Bo 2 lata temu.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Część 1.. Rozwiąż test i sprawdź!CHŁOPCY Z PLACU BRONI.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. "Chłopcy z Placu Broni" - cytaty ostatnidzwonek.pl, Wyjaśnienie pojęcia einstand Żeby to zrozumieć, trzeba wiedzieć, co znaczyło owo słówko einstand w mowie budapesztańskich dzieci.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.1) Do drużyny Boki należą: a) Czele, Wendauer b) Rychter, Czele c) Nemeczek, Sebenicz 2) Pies z Placu Broni to: a) Herkules b) Hektor c) Chuligan 3) Kto przypiął kartkę z napisem TU BYLI CHŁOPCY Z PLACU BRONI ?.

Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniTest z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Trudny test z lektury Chłopcy z Placu Broni, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniChłopcy z Placu Broni - test z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt