Test z opowieści wigilijnej

Pobierz

Dobry pomysł na powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem ósmoklasisty.Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Geneza utworu i gatunek.. Otrzymuj osiągnięcia.. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Przekonaj się sam!. To nie ulegało wątpliwości.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Słowem, pragnąłbym korzystać z przywilejów dziecka, jednocześnie zaś być na tyle dojrzałym mężczyzną, abym umiał docenić .Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: i Cratchit Geneza dzieła.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaTest z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa..

Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.

Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Skomentuj.. "Opowieść wigilijna" - Quiz KW. Karol_Wlodarczyk2 2 lata temu.. Wanisz 3 lata temu.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Udostępnij.. Warto więc przypomnieć sobie jej najważniejsze treści.. Opowieść wigilijna Fajny krótki tekścik.. Skomentuj.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Wyślij zgłoszenie .moda na sukces quiz test o piłce nożnej test o serialu sport inżynieria oprogramowania test z wiedzy ogólnej .. Obserwuj autorów.. POWODZENIA.. Zdobywaj obserwujących.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Dodawaj wpisy.. Opowieść wigilijna - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Opowieść wigilijna.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Szukaj.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!Opowieść wigilijna-test wiedzy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Twórz quizy.. "Opowieść wigilijna" - test trudny..

Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.

Quiz w Poczekalni.. Test z lektury Opowieść wigilijna autorstwa Charlesa Dickensa.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. 1 .Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Można się lekko do tego przyczepić ;).Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Quiz w Poczekalni.. .Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Marceloli 4 lata temu.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Skomentuj.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. UWAGA!. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Opowieść wigilijna; cytaty z książki "Opowieść wigilijna" katalog cytatów [+ dodaj cytat] - Jak ty masz powód, żeby być wesołym?.

Akcja opowieści rozgrywa się w XIX wieku w Londynie w sklepie i domu Ebenezera Scrooge'a.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.

Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Ebenezer Scrooge, Fred - siostrzeniec Scooge'a i jego żona, Jakub Marley - duch przyjaciela i wspólnika Scrooge'a, Bob .Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Udostępnij.. Przekonaj się sam!. Test składa się z 15 pytań.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Zarejestruj się!. Udostępnij.. CZĘŚĆ PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. których najmniejszy loczek byłby dla mnie bezcenną pamiątką.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. .Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Jest to jedna z lektur obowiązkowych w klasach 7-8.. Dickensa Opowieść wigilijna.. Opowiadanie ukazało się w 1843 roku z ilustracjami Johna Leecha - ich prezentacja na tej stronie.. Czas i miejsce akcji.. Bohaterowie.. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa..

Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a ...Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgTesty z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt