Sprawdzian opowieści z narnii chomikuj

Pobierz

Dodawaj wpisy.. Odpowiedz.. dodany: 2015-02-18 19:29:12, przez: magda.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości treści lektury "Opowieści z Narnii" C. Wymień imiona dzieci, bohaterów powieści .. Co się stało z Aslanem pewnej nocy przy Kamiennym Stole (co obserwowały dziewczynki)?. Rozmowy o Kotiku i o innoci.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.23.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Udostępnij.. Nie bylo tu nic wiecej, jesli nie liczyc stojacej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkla.Opowiesci z Narnii.jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Zablokuj Zgło .10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Czy to żart?. Romeo i Julia przedstawia historię tragicznej miłości dwojga młodych ludzi, którzy stali się wzorcami romantycznych kochanków.Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie .. - Jednakże - zauważył pan Tumnus - w Narnii jest zima, i to od tak dawna!. Skomentuj.. Dziękować!. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Czym jest Narnia?. Czy Córka Ewy z .Opowieści z Narnii.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

... dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam.

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opowieści z Narnii To jedyna książka która mi się podobała ogólnie w moim życiu.. Co zabrały z szafy?. .Wybierz prawidłową odpowiedź.stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowiesci z Narnii.Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Super stronka, fajna sówka i można się dokładnie wyuczyć!. Przypomnienie historii Kotika.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jeżeli będziemy tak stać i rozmawiać w tym śniegu, to możemy się przeziębić.. pytanie 1 z 10.. Quiz w Poczekalni.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Czym Królowa Śniegu zaczarowała Edmunda i co rozkazała mu zrobić?. .Opowieści Z Narnii Ten teścik jest dla tych którzy są w 4 klasie i im jest to potrzebne lub można uzupełnić sobie jak macie czas wolny.. Lew, czarownica i stara szafa; Opowieści z Narnii.. Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowieści z Narnii..

Wymienienie innych bohaterów, którzy czym si ró nili od osób w ich otoczeniu i czuli sisprawdzian opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa.pdf (21 KB) sprawdzian oblicza geografii 1 obraz ziemi.pdf (22 KB) Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.

Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. 6z Wikipedii (haso: foka szara ) lub tekst o fokach i na podstawie tego tekstu sporzd zaj k rót-k n otatk karta pracy nr 11 ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt