Hobbit czyli tam iz powrotem testportal

Pobierz

Na początek coś prostego.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jaki był cel podróży ?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Skomentuj.. Polub.. Rozwiąż test.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do mnie na a.Preview (13 questions) Show answers.. Więcej.. Klasa 6 lektury Polski.. Kandyd czyli optymizm.Regulamin‧PowtórzenieTEST Z LEKTURY: Ilu członków liczy grupa, do której przyłącza się główny bohater?. OdpowiedzQuiz.. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski.. Jak ma na imię tytułowy bohater?. Klasa 6 Polski.. Napisz do nas.. Krzyżówka- Hobbit czyli tam i z powrotem Hasło tworzą litery znajdujące się na końcu pytań od 1do 12 Krzyżówka.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Udostępnij.. Edytuj elementy.. Producenci postanowili z tego filmu zrobić prolog do Władcy Pierścieni, a to są zupełnie inne książki.. Osadź.. 308 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Hobbit" został opublikowany w 1937 roku jako książka dla dzieci.. .Klasa 6 Polski edukacja czytelnicza.. Opowiada o wyprawie podjętej przez krasnoludów tworzących kompanię Thorina i towarzyszącego im hobbita nazwiskiem Bilbo Baggins do zajmowanej przez smoka Smauga Samotnej Góry w celu odzyskania zagarniętych skarbów i .CAŁY audiobook kupisz tu czyli tam i z powrotem - zarówno Hobbit, czyli tam i z powrotem, jak i Władca Pie.".

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Tolkien.. Jakim gatunkiem literackim jest książka 'Hobbit, czyli tam i z powrotem"?. Jak nazywa się główny bohater?Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 14 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Tolkiena.Została wydana 21 września 1937 roku.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij Udostępnij wg Katarzynawójciuk.. Udostępnij.. Ja czytałam w swoim życiu pozycję "Hobbit, czyli tam i z powrotem" już chyba z 10 razy iz a każdym razem wychwyciła coś, co pominęłam przy wcześniejszej lekturze.Jesteś w: Ostatni dzwonek-> Hobbit, czyli tam i z powrotem "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - problematyka Wynika z tego, że poszczególni bohaterowie - zarówno wielcy wodzowie, jak i skromne hobbity nie podejmują samodzielnie decyzji, ale podlegają przeznaczeniu, są trybikami w wielkiej machinie świata.Udział Bilbo Bagginsa w wyprawie swój prawdziwy wymiar uzyskuje w powieści .. Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem".. To znaczy: nieprzyjemności, zburzony spokój, brak wygód.. Film taki sobie, obejrzeć można, ale nie porywa.. Wymagane logowanie .. "Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Tolkien Opowiada: Dominika Strzelecka Tekst: w ciemnościachUwaga!.

Hobbit, czyli tam i z powrotem - plan wydarzeń Połącz w pary.

Quiz w Poczekalni.. W jakich okolicznościach Bilbo spotkał Golluma?. Powieść spotkała się z wielkim entuzjazmem i zapewniła autorowi kilka prestiżowych nagród, w tym najlepszej dziecięcej książki roku według New York Herald Tribune.Proszę przeczytać książkę Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" a potem porównać z tym filmem, a raczej z całą tą trylogią o hobbicie.. Krzyżówka- Hobbit czyli tam i z powrotem Hasło tworzą litery znajdujące się na końcu pytań od 1do 12 Krzyżówka.. Powiązane z testem.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. No cóż, mogło być gorzej, ale też mogło być dużo lepiej.. Nie była to szka-Jednak jeśli jakimś cudem zastanawiacie się czy kupić ta książkę, to mogę zapewnić że w stu procentach zrobi na was wrażenie.. Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" test z wiedzy (poziom HARD) KygyMyky 4 lata temu.. Hobbit, czyli tam i z powrotem - informacje o postaciach Sortowanie według grup.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" Znajdź słowo.Jak dobrze znasz książkę "Hobbit, czyli tam i z powrotem"?. Przygody!. Quiz w Poczekalni.. Klasa 6 Polski.. Opis testu.. Dla fanów Hobbita..

...Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem".

Tolkien.. Test - wiedza o hobbicie.Hobbit, czyli tam i z powrotem (ang. The Hobbit or There and Back Again) − powieść fantasy dla dzieci autorstwa J.R.R.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Hobbit, czyli tam i z powrotem cz. 3 - znajdź 10 słów Znajdź słowo.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Lektury 6 lat temu.. Część 1.. Skomentuj.. Udostępnij.. Inne tryby testu.. Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Sortowanie według grup.. 0%Test - wiedza o hobbicie.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Tolkien and performed by Richard Armita.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - przynależność gatunkowa Autor: Karolina Marlęga Serwis chroniony prawem autorskim Powieść dla dzieci i m odzieży, zatytułowana "Hobbit, czyli tam i z powrotem" należy do literatury fantastycznej, która w taki sposób konstruuje świat przedstawiony, że choć zawiera elementy realistyczne .Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt