Test z quo vadis

Pobierz

wg Zakrzewska.. Część 3.. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. A jak było naprawdę?. Przy każdym pytaniu są cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawdziwaPowiązane z testem z Quo Vadis.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Quo Vadis - Quiz - Test.. 0 .Gdzie rozgrywa się akcja powieści "Quo vadis" H. Sienkiewicza?. Test z lektury "Quo Vadis" H. Sienkiewicza DRAFT.. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Niektórzy uważają, że właśnie za tę powieść jej autor dostał literackiego Nobla.. a) Henryk Sienkiewicz b) Jan Kochanowski c) Stefan Żeromski d) Aleksander Fredro e) Adam Mickiewicz 2) Które z poniższych osób się nawróciło a) Winicjusz i Ligia b) Neron i Petroniusz c) Eunice d) Winicjusz i Chilon e) Akte f) Akte i Poppea 3) w kim zakochał się Winicjusz a) w Poppei b) w Ligii c) w Pomponii 4) Za czasów jakiego cezara rozgrywa .To play this quiz, please finish editing it.. Test składa się z 12 pytań.. Powtórz przed sprawdzianem.Quo vadis" to najbardziej znane dzieło Henryka Sienkiewicza, przetłumaczone na wiele języków i czytane na całym świecie.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Quo Vadis, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Lista 15 pytań na sprawdzian 22 marca 2021 "Mały Książę" - test znajomości lekturyPytania i odpowiedzi do lektury Quo Vadis ( 37) Pytania i odpowiedzi do lektury Quo Vadis (..

Quo vadis Sortowanie według grup.

Test z lektury "Quo Vadis" H. Sienkiewicza DRAFT.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.1) Kto napisał książke Quo vadis?. a) Poppea Sabina b) Ligia Kallina c) Akte 2) Wybierz zestaw postaci historycznych: a) Św. Piotr, Eunice, Kryspus b) Św. Paweł, Neron, Akte c) Petroniusz, Neron, Poppea 3) Ochrzcił Chilona, pochodził z Tarsu: a) Św. Paweł b) Św.Quo vadis - test wiedzy.. Klasa 7 Klasa 8 Historia Polski.. Test z lektury "Quo Vadis" H. Sienkiewicza DRAFT.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Quo Vadis - test znajomości lektury Test znajomości lektury Quo Vadis.. Część 1.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Quo vadis-test z lektury DRAFT.. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Test składa się z 28 pytań.. 1) Chrześcijanka, patrycjuszka i ukochana Winicjusza to?. Główne wydarzenia w Quo vadis Ustawianie w kolejności.Quo vadis ?. Quo Vadis - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Quo Vadis..

Św."Quo vadis" - świat przedstawiony.

Pola: 2021-04-12 13:02:53 Hej nazywam się Pola mam 10 lat i chodzę do 3 klasy a już prawie do 4 ta strona jest superQuo Vadis Test Teleturniej.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury.. Test z lektury "Quo Vadis" H. Sienkiewicza.. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. Rozwiąż test!Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. W jakich okolicznościach wypowiedziane zostały słowa: "Quo Vadis"?. Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?. W jakich latach rozgrywa się akcja utworu?. 63 - 64 n.e. 2.Gdzie rozgrywa się akcja powieści "Quo vadis" H. Sienkiewicza?. ;) Krzysztof: 2021-04-14 08:31:39 kto jest autorem powieśći?. Quo vadis Sortowanie według grup.. Część 2.. 1) "Quo vadis" to a) Liryka b) Dramat c) Epika 2) Dlaczego Winicjusz przeszedł na chrześcijaństwo?. odpowiedź: Postacie fikcyjne z "Quo vadis" to: Ligia Kallina, Marek Winicjusz, Ursus, Glaukus.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt