Test z lektury w pustyni i w puszczy

Pobierz

remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Jego ojciec - Władysław Tarkowski - pracował przy budowie Kanału Sueskiego, a mama zmarła zaraz po jego urodzeniu.Problematyka.. Audiobooki przygotowane w ramach projektu Czytamy słuchając.Czytamy słuchając.. OdpowiedzChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Jak mieli na imię główni bohaterowie ?. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiQuiz W pustyni i w puszczy 28.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczywiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt..

Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.

Jak nazywali się główni bohaterowie?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. 2010-02-21 21:36:36Plik Test z treści lektury pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Przygody Stasia i Nel dzieją się w Afryce - początkowo na Pustyni Libijskiej, potem w afrykańskiej puszczy.. Rozwiąż test.. 2011-12-11 18:00:36 pomożesz mi to rozwiązać ?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Udostępnij.. Rozwiąż test!Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyTest do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Inne tryby testu.. że dobrze znasz tę książkę..

test znajomości lektury W Pustyni i W Puszczy ?

Odpowiedz.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Sprawdź ile o niej wiesz!. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. W pustyni i w puszczy.. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Ale Smainowi chodzi teraz o to, by wydostać z Egiptu żonę i dzieci, toteż gdy Fatma, która widocznie z góryW pustyni i w puszczy - darmowy audiobook na wolnej licencji.. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Ludzie powiada ą, że w te okropne bitwie, w które poległ enerał Hicks, Smain dowodził artylerią Mahdiego i on to podobno nauczył mahdystów obchodzić się z armatami, czego przedtem, ako dzicy ludzie, wcale nie umieli.. Question 1Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .Kto jest autorem powieści ,, W pustyni i w puszczy? ''.

W pustyni i w puszczy.

Komentarze (3):1) Główni bohaterowie "W pustyni i w puszczy" nazywają się: a) Krzyś i Lola b) Staś i Nel c) Tomek i Zosia d) Kasia i Basia 2) Akcja powieści toczy się w: a) Europie b) Ameryce Północnej c) Australii d) Afryce e) Azji 3) Pies dzieci nazywa się: a) Saba b) Reks c) Azor d) King 4) Fatma to: a) mama Stasia b) zakonnica c) żona Smaina 5) Czarnoskórzy towarzysze bohaterów to: a) Kali .Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. a) 1876 b) 1866 c) 1888 d) 1872 Rozwiązanie - Miasta Chartum bronił: a) Mahdi b) generał Gordon .W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Test: W który roku Sienkiewicz rozpoczął karierę dziennikarską?. Życzę miłego rozwiązywania.. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem!. Jesteś molem książkowym?. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1) Eingestellt von: agnieszka891 .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Główni bohaterowie: Staś Tarkowski Staś był czternastoletnim chłopcem.. Mirusinda 4 lata temu.. Pytania zawarte w teście.. Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest wiedzy o słynnej lekturze!.

... Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?

Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt