Test z lektury syzyfowe prace

Pobierz

Motyw .Lektura ,,Syzyfowe Prace" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Lektura z opracowaniem.. W jakim języku nauczano dzieci w szkole Marcina Borowicza?. Test składający się z 30 pytań dotyczących lektury.. Edit "Syzyfowe prace"- test dla klasy VII DRAFT.. Test: .. "Syzyfowe prace" uważane są przez jednego z badaczy literatury za: a) powieść o dojrzewaniu b) powieść o dorastaniuS.. Żeromski Stefan (okładka miękka) .. i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Syzyfowe praceLista pytań z lektury Syzyfowe prace.. Powieść została wydana w roku 1897 w czasopiśmie "Nowa Reforma".. Udostępnij.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jaki wiersz recytował Zygier na lekcji języka polskiego?. Co się stało z Wiechowskim po wizycie dyrektora?. Skomentuj.. W ilu % posiadasz słodką osobowość?. Udostępnij.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Syzyfowe prace, poziom trudnyTest z lektury szkolnej "Syzyfowe prace" mający na celu sprawdzenie znajomości lektury.. WERSJA A .. Jakim typem ucznia jesteś?.

(1 pkt)Test z lektury "Syzyfowe Prace" Test.

Syzyfowe prace, prawda fałsz Sortowanie grup.. Zgodził się pójść z nim na wagary.. Udostępnij Udostępnij wg Dorwoz0609.. Poznajemy losy jednego z uczniów, Marcina Borowicza, który wyrusza z domu w wieku ośmiu lat w rocznicę wybuchu powstania styczniowego, w roku 1864.. Z tekstu wynika, ze przyczyną niepowodzeń szkolnych Marcina jest: a. niechęć do nauki, b. nadmiar wiadomości, c. niezrozumienie języka,"Syzyfowe prace"- test dla klasy VII DRAFT.. Wstawił się za nim u władz szkoły i Radka przyjęto z powrotem w poczet uczniów.. Żeromski "Syzyfowe prace" - test ze znajomości lektury.. Jetzt portofrei bestellen!Najbardziej kompletny test z lektury Syzyfowe prace jaki znajdziesz w sieci.. W czasie nauki w gimnazjum klerykowskim Marcin mieszkał:Wszelakie czytanie lekcji zadanych z rosyjskiego musiało się również odbywać w obecności korepetytora, z uwagi na doskonałość akcentów.". Szukaj.. Został dyrektorem.. Edytuj elementy.. pytanie 1 z 15.. Sprawdź się!Test Kordian - Juliusz Słowacki 2 Test Opowiadania Borowskiego - Tadeusz Borowski 3 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 2 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 2 Test Król Edyp - Sofokles 2 Test Nad Niemnem - Eliza Orzeszkowa 4 Test Piesn o Rolandzie 2 Test Średniowiecze 6 Test Balladyna - Juliusz Słowacki 3 Test Makbet .Syzyfowe prace | Inne lektury • opracowanie • streszczenie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test..

Zaprosił go na święta do ...Syzyfowe prace.

Wymień nazwiska trzech nauczycieli z klerkowskiego gimnazjum.Test ze znajomości lektury "Syzyfowe prace" DRAFT.. Pawel_Gorski2 2 lata temu.. Osadź.. 110 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Uczniowie z gimnazjum wyśmiewali Radka z powodu: answer choices .. a. Borowicz b. Borewicz c. Borowski 2.. Z jego rodzinnej wioski Gawronki do Owczar nie było daleko.Zapraszamy na lekcję, w której omawiamy lekturę z podstawówki: "Syzyfowe prace" Stefana Żeromskiego.. Test wiedzy z lektury "Syzyfowe prace" .Syzyfowe prace - test wiedzy.. Andrzej Wajda; Stefan Żeromski; Aleksander Kamiński; Sprawdź się w poniższych tematach: Zaczarowana zagroda.. Bardzo szykownego ubioru.. Opowiedz nam o swoim dniu, a my zgadniemy, ile .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Rozwiąż test.. 9 miesięcy temu.. Masz miejską czy wiejską osobowość?Plik test Syzyfowe prace.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Syzyfowe prace • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdza znajomość treści lektury S. Zeromskiego "Syzyfowe prace" oraz wymaga od ucznia właściwego dysponowania czasem (dotyczy ostatniego zadania)..

Quiz wiedzy z lektury "Zaczarowana zagroda".

SPRAWDZIAN ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "SYZYFOWE PRACE" STEFANA ŻEROMSKIEGO .. Pytania zawarte w teście.a) udział ojca w powstaniu styczniowym b) matkę c) historię powstańca z jego rodzinnych stron 30) Syzyfowa praca, to praca: a) bezowocna, daremna b) daremna, efektywna c) bezsensowna, opłacalna " Syzyfowe prace" - znajomość lekturyTest składający się z 30 pytań dotyczących lektury.. Jak brzmi nazwisko głównego bohatera "Syzyfowych prac" - Marcina?. Dobrych wyników w nauce.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Syzyfowe prace, prawda fałsz Sortowanie grup.. KasiolaYola 4 lata temu.. Test składa się z 12 pytań.. .Test znajomości lektury "Syzyfowe prace" Stefana Żeromskiego (wersja A i B) Sprawdzian ze znajomości lektury "Syzyfowe prace" Stefana Żeromskiego (imię i nazwisko ucznia, nr z dziennika)"Syzyfowe prace" to jedna z niewielu powieści ukazujących polskie życie szkolne w XIX wieku, gdy Polska znajdowała się pod zaborami.. 5Quiz Syzyfowe prace "Syzyfowe prace" - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #"syzyfowe prace" 1836 x, 2016-04-04 08:00:00.. Jak nazywała się nauczyciel wstępnej klasy w gimnazjum klasycznym w Klerykowie, u którego Marcinek pobierał korepetycje przed egzaminami do tegoż gimnazjum?. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Więcej..

"Syzyfowe Prace" -Test z lektury.

wg Weronika800w.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Quiz w Poczekalni.. Obydwoje państwo Borowiczowie postanowili odwieźć jedynaka na miejsce.. Wyślij zgłoszenie .Quiz wiedzy z lektury ?Syzyfowe prace.. Kto jest autorem "Syzyfowych prac"?. Marcin był uczniem a. przeciętnym b. nieprzeciętnie uzdolnionym c. bardzo dobrym.. Sprawdź, czy dobrze znasz fabułę tej powieści!Trudny test z lektury Syzyfowe prace, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź się!. Napisz do nas.. Mam nadzieję, że się wam przyda na egzaminie ósmoklasist.Syzyfowe prace Termin odstawienia Marcina do szkoły przypadł na dzień czwarty stycznia.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Syzyfowe praceTest z lektury: "Syzyfowe prace".. Zaprzę-żono konie do malowanych i kutych sanek, główne siedzenie wysłano barwnym, strzy-żonym dywanem, który zazwyczaj wisiał nad łóżkiem pani, i około pierwszej z południaSprawdzian ze znajomości lektury "Syzyfowe prace" Stefana Żeromskiego .. (imię i nazwisko ucznia, nr z dziennika) (wersja A) 1.. Inne tryby testu.. Nic się nie stało.. Zawiera nieodpowiednie treści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt