Kartkówka hobbit

Pobierz

Udostępnij.. Tolkiena.. Czytaliście tą książke jako lekture ?. Kto jest autorem baśni "Królowa Śniegu"Cele lekcji: - będziesz wiedział na jakie pytania odpowiada przymiotnik i przez co się odmienia, - nauczysz się rozpoznawać przymiotnik w tekście, - będziesz określał przypadek, liczbę i rodzaj przymiotnika, - dowiesz się, jak zapisujemy rzeczowniki i przymiotniki z cząstką "NIE"★ Jeśli podobał ci się filmik, pamiętaj o zostawieniu kciuka w górę, a jeśli chcesz być na bieżąco z moimi filmikami - nie zapomnij zasubskrybować mojego kan.1.. Lektury 5 lat temu.. .Nieproszeni goście.Uwaga!. 270 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. )"Hobbit, czyli tam i z powrotem" test z wiedzy (poziom HARD) KygyMyky 4 lata temu.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jakie mieliście pytania na kartkówce,czy sprawdzianie ?. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Muzyczna interpretacja tematyki ,,Pana Tadeusza".. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Do posłuchania dla tych, którzy jeszcze nie przeczytali.. Udostępnij.. Prosimy o przypomnienie sobie głównych bohaterów i wątków książki, przejrzenie notatek i kart pracy w zeszycie, przypomnienie cech głównych bohaterów.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

prosze , pomóżcie, jestem wielka fanka władcy pierscieni i hobbita, i bardzo mi zalezy na dobrej ocenie z tej lektury.Odwrócona kartkówka Już jako uczennica snułam refleksje nad niesprawiedliwością wszelkich kartkówek z treści lektur.

2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. .W środę 2 listopada na lekcjach języka polskiego uczniowie będą pisać sprawdzian podsumowujący lekturę "Hobbit".. Test składa się z 12 pytań.. Na pewno jednak pokierują Waszą nauką.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. .Test zawiera 30 pytań.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Skomentuj.. Test: Roak to: a) wilk b) krukTest z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do m.Sprawdź swoją wiedzę z zakresu znajomości języka ze Sprachcaffe.. Napisz do nas.. Skomentuj.. Tolkien).. Przed każdą lekcją znajdziecie dokładne informacje, dotyczące materiału, który trzeba opanować.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Quiz w Poczekalni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt