W pustyni i w puszczy test pdf z odpowiedziami

Pobierz

Zaloguj się jako klubowicz.. azjatyckim ameryka nskim europejskim afryka nskim 2.. Jak dobrze pamiętasz treść książki W pustyni i w puszczy?. W oddali pojawiła się jakby ciemna chmura, która czyniła się w oczach coraz wyższą izbliżała się do karawany.. Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?uczestnictwa w wykopaliskach wojny pomiędzy tubylcami a przybyszami : 7.. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.. Na co zachorowała Nel - Febra 4.. Test: W pustyni i w puszczy .Pytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy ( 74) Pytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy (.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Oczekiwane odpowiedzi: 1.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!W pustyni i w puszczy - - Test.. Tu i ówdzie tworzyły sięTest z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Henryk Sienkiewicz, W pustyni i w puszczy (fragment) I rzeczywiście wiatr nadchodził.. a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. Wiadomość została wysłana do odpowiedniego działu.Język polski - klasa 4-8 szkoła podstawowa W pustyni i w puszczy - książka online Jak nazywał się pies Stasia i Nel - Saba 2..

W pustyni i w puszczy - Informacje.

Redakcja: Streszczenia.pl.. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. Po drodze, w przewidywaniu, żeTest z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Informacje.. Nel dostała Sabe: od Stasia od Oficera od Ojca od dziadka : 8.. Dowiedz się więcej.. SPRAWDZIAN Z TERESCI w pustyni i w puszczy.doc-podroznicza W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzielo pisarza, ktory zamiescil w nim wlasne.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Dzieci pojechały razem z .W pustyni i w puszczy(1) • pliki użytkownika anetkawierzbicka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • krzyżacy parodia 2005 film polski.avi, W pustyni i w puszczy streszczenie(1).txt Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Materiały tylko dla nauczycieli.. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?.

W pustyni i w puszczy.

1 "W PUSTYNI I W PUSZCZY" Test sprawdzający wiedzę o lekturze i umiejętność czytania ze zrozumieniem _____ imię i nazwisko Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Rozwiąż test!a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?W pustyni i w puszczy.. W pustyni i w puszczy.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Część 1"W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1.. 2.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.W pustyni i w puszczy - Test wiedzy.. Jak się nazywa plemie Kaliego.. a) naboje b) zegarek c) pieniądze d) garść fig Rozwiązanie - Podróż Stasia i Nel odbywa się w roku: a) 1885 b) 1886 c) 1911 d) 1884 .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Gatunek.Test wiedzy na temat powieści W pustyni i w puszczy.. 1) King to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) Głównym z porywaczy dzieci był a) Kali b) Linde c) Fumba d) Idrys 3) Staś Tarkowski ma lat a) 15 b) 14 c) 13 d) 16 4) Nel Rawlinson ma lat a) 10 b) 8 c) 7 d) 11 5) Kali pochodzi z ludu a) Wa-hima b) M`Rua c) Faru d) Fumba 6) Nel jest z pochodzenia a .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury..

z lektury "w pustyni i w puszczy" ?

W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Na poczatku dzici pilnowało dwoch beduinow.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.internetowa szkoly w Olesznie od lat zwiazanej z historia i tradycjami Armii Krajowej.. JĘZYK POLSKI KL 6 B SPRAWDZIAN 07.05.21r.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Test: Co podczas pierwszego spotkania Grek ofiarował Stasiowi i Nel?. W pustyni i w puszczy .W pustyni i w puszczy Autor: Henryk Sienkiewicz Czyta: Ewa Sobczak"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Brakuje odpowiedzi.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. W pustyni i w puszczy.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. W jakim wieku była Nel?. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. #wpustyniiiwpusczy #lektury #lekturyszkolne #sienkiewicz #henryksienkiewicz.. Poruszyły się też naokół najbliższe fale powietrza i nagle podmuchy poczęły skręcać piasek.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Test z odpowiedziami Powtorzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyswietl pytania..

Lektura: W pustyni i w puszczy.

1.Akcja powieści rozgrywa się w: Amazonii.TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy (sylvia112) • pliki użytkownika nazgull1 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, karta odpowiedzi w pustyni.docTest z odpowiedziami Powtorzenie Fiszki Przegladaj pytania z testu.Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomosci lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomosci lektury 1 / 13 Stas Tarkowski i NelRozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Potrzebuje 10 trudnych pytan do lektury "W pustyni i w puszczy".. Fałsz Prawda : 9.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Epoka: Młoda Polska (modernizm) Autor: Sienkiewicz Henryk.. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. obserwacje i wrazenia z podrozy.. wraz z odpowiedziami;W Pustyni i w Puszczy - krotki test, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtorzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyswietl pytania.test z odpowiedziami w pustyni i puszczy.pdf (22 KB) Pobierz.. Test Twojej wiedzy!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt