Test z lektury w pustyni i w puszczy do druku

Pobierz

Zdrap swojego nietypowego skina .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Inne tryby testu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Zawiera 16 pytań.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyPytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Pytania zawarte w teście.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Quiz W pustyni i w puszczy 28.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Udostępnij.. Autorem książki jest Henryk Sienkiewicz..

z lektury "w pustyni i w puszczy " ?

Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. O ciec nie sprzeciwiał się temu wiedząc, że wiosłowanie, konna azda i ciągłe życie MarzenieTest ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Muszę tą lekturę na polski.. a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Grupy 1 TM b - 1D rozmieszczenie w sali - Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - bohaterowie - Plan wydarzeń W pustyni i w puszczyThis quiz is incomplete!.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. "W pustyni i w puszczy" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Piotr 28 września 2020 ciekawe a to nie było, że Dinah zmarła n a febre?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. pytanie 1 z 10 Jak nazywało się drzewo, w którym nocowali Staś i Nel w książce pt.: "W pustyni i w puszczy"?W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią..

W pustynii i w puszczy.

Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. GAZETA.PL Zamknij quiz .. quizy; Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. Niee!Peszek.. D: #Lekturanapolski.. Mirusinda 4 lata temu.. Skomentuj.. Question 1Plik test w pustyni i w puszczy.docx na koncie użytkownika bea28 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 28 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pytania do lektury" W PUSTYNI I W PUSZCZY " 2012-06-07 22:14:05 Jakie można zadać pytania na spr.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

Życzę miłego rozwiązywania.. Rozwiąż test!Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. 2010-02-25 17:30:43 Test z lektury w pustyni i w puszczy , czy te pytania mogą być na kartkówce?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Trololo 29 kwietnia 2014 JEA.. 6/6 .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. być wahima 2.6 odp powinno być zmarła w dordze do kairu.. Fahdi c) Gebhr b .Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?. Rozwiąż test.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt