Test hobbit czyli tam i z powrotem samequizy

Pobierz

Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Test: Roak to: a) wilk b) kruk,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemTest z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Dla fanów Hobbita.J.R.R.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. TEST Z LEKTURY: Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Google Play App Store.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Udostępnij.. O Autorze taylor_123.. Lektury 5 lat temu.. Zobacz profil.. ;) 2012-05-27 19:51:11; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Play this game to review Digital Literacy.. Tolkiena.. O Autorze Gandalf.. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?.

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Tolkiena?J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest jest króciutki i prosty.. Filmy Hobbit - ile pamiętasz z filmu?. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkien).. Więcej quizów.. Ilu członków liczy sobie grupa krasnoludów, do której przyłącza się Bilbo Baggins?Zobacz quiz: Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Test zawiera 30 pytań.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Jak dobrze znasz książkę "Hobbit, czyli tam i z powrotem" ?. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Test składa się z 12 pytań.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (fioletowy) Literatura "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - Test z Lektury..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Najnowsze quizy.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test!Plik test hobbit czyli tam i z powrotem samequizy.pdf na koncie użytkownika mattattack18 • Data dodania: 21 wrz 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. 270 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Tolkiena.. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Tolkien Hobbit czyli .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagrodaPlik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

W jaki sposób zginął smok Smaug?. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Udostępnij.. Czy te pytania będą dla Ciebie wyzw.Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotema) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Nie była to szka-CAŁY audiobook kupisz tu czyli tam i z powrotem - zarówno Hobbit, czyli tam i z powrotem, jak i Władca Pie.Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Marta_Gebska 5 lat temu.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt