Test syzyfowe prace

Pobierz

Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak mieli na imię rodzice Marcina Borowicza?. Czego uczyłZapraszamy na lekcję, w której omawiamy lekturę z podstawówki: "Syzyfowe prace" Stefana Żeromskiego.. Lektura szkolna.. Aleksander Kamiński.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury: "Syzyfowe prace".. U mnie ten sposób działa.. Stara Przepiórzyca.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. KasiolaYola 4 lata temu.. Proszę bardzo, a ja biorę się za następne lektury.GOAL!. Regulamin Polityka prywatności.Test z lektury szkolnej "Syzyfowe prace" mający na celu sprawdzenie znajomości lektury.. Fabuła układ zdarzeń w świecie przedstawionym utworów = wszystko to, o czym jest"Syzyfowe prace" streszczenie w pigułce "Napisać muszę książkę, gdzie wypowiem, ze historia mego czasu była przedmiotem mego badania i bólu mego serca", czyli powstanie powieści Geneza i autobiografizm "Syzyfowych prac" Stefan Żeromski - biografia Czas i miejsce akcji "Syzyfowych prac" Znaczenie tytułu powieściSyzyfowe Prace.. Wyślij zgłoszenie .Syzyfowe Prace.. Preview (24 questions) Show answers Question 1Syzyfowe prace - test znajomości lektury Test znajomości lektury Syzyfowych pracach.. W jakim języku nauczano dzieci w szkole Marcina Borowicza?. Inne tryby testu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Bożydar i Matylda.Zobacz quiz: "Syzyfowe prace".

Adam Mickiewicz.. Mam nadzieję, że się wam przyda na egzaminie ósmoklasist.Blog.. Czyli chińskie szkolnictwo i praca w tymże.. Kto zareagował na kłamstwa na temat katolickich zakonnic, o których była mowa na lekcji historii:Kto jest autorem powieści "Syzyfowe Prace"?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. W jakim zaborze toczy się akcja powieści?1) Autorem "Syzyfowe Prace" jest: a) Adam Mickiewicz b) Henryk Sienkiewicz c) Juliusz Słowacki d) Stefan Żeromski 2) Rodzinna wieś głównego bohatera to: a) Pajęczyn Dolny b) Owczary c) Gawronki d) Kleryków 3) W trakcie nauki w Owczarach ulubiony przedmiot Marcinka to: a) matematyka b) kaligrafia c) łacina d) język rosyjski 4) Borowicz zdaje do gimnazjum w Klerykowie dzięki .Test składający się z 30 pytań dotyczących lektury.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Nauczyciel Majewski.. Tam spotyka się z rusyfikacją, której nieświadomie.Całość kupisz tu: Żeromski "Syzyfowe prace" audiobook.. 20. bezsensowna praca 21.. Marcin Borowicz (Łukasz Garlicki) rozpoczyna swoją edukację w gimnazjum w Klerykowie.. Wiesław I Małgorzata.. Rozwiąż test.. Uczniowie pracują z tekstem, szukają informacji w .Część I - wiedza nt. lektury 2.. Jaki napój ma magiczną moc, dzięki której Gumisie.Play this game to review undefined.. Czyli chińskie szkolnictwo i praca w tymże..

5Test z lektury "Syzyfowe prace" (Stefan Żeromski).

Powieść została wydana w roku 1897 w czasopiśmie "Nowa Reforma".. 9 miesięcy temu.. Antoni Paluszkiewicz 22.. Archiwum.. Głównym bohaterem książki jest"Syzyfowe prace"- odwrócona krzyżówka i wykreślanka Odwrócona krzyżówka w przypadku lektury to nie tyle sprawdzenie znajomości utworu, ale sposób na zdobycie wiedzy.. 111 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Test składa się z 12 pytań.. Posiada także wszystkowiedzącego narratora i rozbudowaną fabułę.. Jak nazywa się smerf, który piecze pyszne ciasteczka i smerfne torty?. Rudolf Leim Andrzej Radek a)szkoła-Pro gimnazjum w Owczarach, W Klerykowie, w Pyszogłowach b)Dom: Gawronki, Pajeczyn Dolny c)Środowisko: Młodzież szkolna Prof. Sztetter Czas i miejsce akcji 1)Czas fabuły siega roku 1863 2)Czas akcji obejmuje 10 lat szkolnych od: 1872 doW listach prosiliście o konkretne streszczenie Syzyfowych Prac, więc macie.. Napisz do nas.. Jolanta i Tadeusz.. Sprawdź, czy dobrze znasz fabułę tej powieści!Q.. Jak nazywał się nauczyciel Jędrzeja Radka, który nauczył go pisać i czytać?. Skomentuj.. Lektor Andrzej Ferenc.. Jaki wiersz recytował Zygier na lekcji języka polskiego?. "Syzyfowe prace" to pierwsza powieść Stef.Syzyfowe prace Powieść utwór narracyjny pisany prozą, opisujący zwykle rozbudowany ciąg zdarzeń, występują w niej dialogi i opisy..

... Test wiedzy z lektury "Syzyfowe prace" ...Syzyfowe prace - test wiedzy.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Prawda/fałsz "Syzyfowe prace" - test po omówieniu lektury, część I i II Sprawdź się!. Henryk Sienkiewicz.. Quiz w Poczekalni.. Szukaj.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Sprawdź się 11. d 12 fałsz 13 prawda 14 fałsz 15 fałsz 16 prawda 17Streszczenie i opracowanie lektury szkolnej "Syzyfowe prace" od nauqa.pl.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pawel_Gorski2 2 lata temu.. Archiwum.. nauczyciela wołano "Kawka", bo cierpiał na uporczywy kaszel.. Postaw sobie ocenę 24 - 23 bdb 22 - 18 db 17 - 12 dst.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Omówienie najważniejszych wątków lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt