Test felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi pdf

Pobierz

Jak ma na imię pies Felix'a?Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Liczba wyników dla zapytania 'test felix net nika oraz gang niewidzialnych ludzi': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Kim z zawodu jest mama Neta?.

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Udostępnij.. Odpowiedz.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Test składa się z 12 pytań.. Quiz w Poczekalni.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnieniaRozwiąż test!. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszed ł ostatni klient.. Część 3.. Sprawdź swoją wiedzę!. Zawiera nieodpowiednie treści?. chomik8.. Nika miała.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Zawiera 9 pytań.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Część 2.. .Test z części 1-2, czyli .. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .. Skomentuj.. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi Test wg Email13 Lektura "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".-specjalnie dla klasy VIC RuletkaSprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.. Część 1.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Ale tata Niki żyje!. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Udostępnij.. Przyjaciele wyjechali .Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Znudzony stra żnik zamkn ął drzwi na klucz, ziewn ął, leniwie podci ągn ął obwieszony broni ą pas i sprawdzi ł, czy wszystkie komputery zosta ły wy łą czone oraz czy nikt niepowo łany nie pozosta ł w budynku.Witaj na stronie Quizz.pl..

... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami ...1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Udostępnij.. Zablokuj Zgło .a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Zawiera nieodpowiednie treści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt