Test z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa wordwall

Pobierz

Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów …Lew, czarownica i stara szafa Quiz - Quizizz.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy …Klasy 4-6 C.S. Lewis: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test.. 1) Gdzie prowadziła stara szafa?. Opowieści z Narnii.. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?76% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Recenzja Opowieści z Narnii; 78% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści …Latarnik test z treści.. Opowieści z Narnii.. 14 kwietnia, 2020. admin.. Łucja - najmłodsza z rodzeństwa, Aslan - prawowity władca Narnii …Lew, czarownica i stara szafa".. Treść lektury …Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. Lew, czarownica i stara szafa.. test z lektury opowieści z narnii lew, czarownica i stara szafa z …Lew, Czarownica i Stara Szafa" 78% Recenzja ekranizacji powieści "Opowieści z Narni"Czarownica w Narnii zgodnie z odwiecznym Prawem Władcy-Zza-Morza …Test z lektury ,,Opowiesci z Narnii lew,czarownica i stara szafa Mysle ze test byl latwy i ze sie podoba i na cos przyda.Chcesz sprawdzic swoja …Opracowanie Lektury "Opowieści z Narnii,Lew Czarownica i Stara Szafa" Charakterystyka Scrooge'a z "Opowieści wigilijnej" Plan wydarzeń szczegółowy … Lektura w klasie 5..

Z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa.

0%"Opowieści z Narnii.. Poprosili …Opowieści z Narnii.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " …"Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. 21 pytań Lektury szkolne.. Sprawdź, ile pamiętasz!2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i …Test z lektury ,,Opowiesci z Narnii lew,czarownica i stara szafa Mysle ze test byl latwy i ze sie podoba i na cos przyda.Serwis internetowy, z …Rozwiąż test!Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. - Among Us.Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara …Lew, czarownica i stara szafa.. Lew, Czarownica i stara szafa" - Krzyżówka.. Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa".. W imieniu Łucji napisz list do mamy w którym poinformujesz jak spędzasz czas u profesora.Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, Czarownica i stara szafa".. Czy Tobie również marzyło się przejście do tajemniczego i …Lew, Czarownica i stara szafa" Quiz - Quizizz.. Lew, czarownica i stara szafa".. 4Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - test z lektury.

Imię i nazwisko klasa 1.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Lew, czarownica i stara szafa".Plik test Opowiesci z Narnii.doc na koncie uzytkownika annagawin7 folder Lektury SP scenariusze lekcji Data dodania: 17 …fliska123.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Książka opowiada o czwórce dzieci …Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.. "Opowieści z Narnii.. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się …Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. Tagi dla tego testu: humorektest z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaTestportal - "Opowieści z Narnii.. Zostali wygnani z Narni.. test ze znajomości ,,Opowieści z Narni.. Sprawdzian z lektury Clive Staples …Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" xX_Zaczytana_Xx 1 rok temu.. Część 1.. 2019-09-13 (2017-02-26) Treść lektury ,,Opowieści z Narnii.. Nazwa testu: "Opowieści z Narnii.. 82% average …Lew, Czarownica i Stara Szafa 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt