Zemsta test ze znajomości lektury z odpowiedziami

Pobierz

Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Zapraszamy!. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. Praca powinna liczyć około 200 słów.. Można je oczywiście wykorzystać także podczas konkursów literackich czy spotkań z uczniami.. Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Udostępnij.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Test wiedzy z zaklec!. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. Masz 45 minut na to, by wykonać wszystkie zadania.. Gatunek: komedia.. 2012-02-05 14:38:03 Załóż nowy klubZEMSTA - test ze znajomości utworu i filmu Zapraszamy do ciekawej, choć wymagającej skupienia i myślenia, wędrówki po tajemnicach utworu i filmu "Zemsta".. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?. jakie pytania?. Quiz, ktory przegladasz jest czescia serii.. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi..

"Zemsta" - sprawdzian ze znajmości lektury.

Zapraszam do rozwiązywania testu.. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. RZECZOWNIK popularność: 5896 dodał: sdwiedza: Polskie frazeologizmy.Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Inne testy z kategorii.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Tagi dla .. hej fajny test mialem 0/100 ale to dlatego ze jestem buntowniczom alternatywkom i nie czytam ksiarzek.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Lektury szkolne.. Kto śpiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenkę o .Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. test dodany 11 lat temu przez DONIA1012.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Test składa się z 12 pytań.. 9472 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kobieta, z którą chce się ożenić Cześnik.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.Czy znasz tę lekturę?. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?.

Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.

Dorota.. Inne testy z kategorii.. Czyją własnością jest Artemiza?. Tak samo liczba odpowiedzi.. 2021-01-20 11:41:35 Rozprawka z pana tadeusza?. Zadanie gimnazjalne, które ma posłużyć gimnazjalistom do przygotowania się na egzamin gimnazjalny z polskiego, na którym wymagana jest umiejętność pisania dobrego wypracowania gimnazjalnego (najlepiej: rozprawki), czytania ze zrozumieniem, wykorzystywania wiedzy o gramatyce i stylistyce na podstawie analizy załączonego fragmentu lektury .TEST Kto ile razy przekraczał mur, czyli co wiem o "Zemście" Aleksandra Fredry?. 9472 Obserwuj autora Zobacz .. Myślisz ze jestem .Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Nauczyciele poloniści, w mojej szkole, chętnie sięgają do przygotowanych przeze mnie sprawdzianów dotyczących znajomości lektur..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Rozwiąż test!. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.. #jezykpolski #lektura #fredro #zemstaPlik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012.Zadanie gimnazjalne: Zemsta Aleksandra Fredry.. Materiały powiązane z testem: Test: Zemsta Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Podobne cwiczenia ze spolecznosci.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Ortografia popularność: 815 dodał: Izka009: Kamizelka popularność: 1499 dodał: madzia836: Średniowiecze popularność: 11486 dodał: Tabasko: Przygody Tomka Sawyera1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Test składa się z 12 pytań.. Imię i nazwisko: Liczba punktów: Klasa: Ocena: Przed Tobą jest test dotyczący komedii Aleksandra Fredry pt. "Zemsta"..

2021-01-20 11:18:29Miał już ktoś test ze znajomości lektury " Zemsta"?

2012-01-14 21:57:52 Jakie mieliście pytania na sprawdzianie z lektury " Zemsta "?. Zawiera 32 pytań.. W pierwszej części testu właściwe odpowiedzi zakreślkółkami,awczęści drugiej wpisz je w zaznaczonych kropkami miejscach.Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.Zemsta Test ze znajomości lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry.. Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział?. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Fredro "Zemsta" Sprawdzian ze znajomości lektury składający się z pytań otwartych (wśród nich zadania związane z cytatami).Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Pobierz: zemsta testy znajomosci z lektury Zemsta - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online Zemsta Test ze znajomości lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry.. Przeczytaj dokładnie zadania i wykonaj polecenia.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.. - jest to nawiązanie do autentycznego wydarzenia - konfederacji barskiej z: .. sprzeczających się ze sobą właścicieli zamku w .W odpowiedzi odwołaj się do losów znanych Ci bohaterów literackich.. Dorota 5 lat temu.. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.skąpiec test ze znajomości lektury z odpowiedziami.pdf (22 KB) Pobierz.. Gatunek: komedia.. 6.Serwis internetowy, z ktorego korzystasz, uzywa plikow cookies.. Nie używaj korektora, ołówka.. Rozwiąż test!Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt