Sprawdzian z części mowy dla klasy 2

Pobierz

Test obejmuje ćwiczenia z odmiennych i nieodmiennych części mowy.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Klasa 2 Części mowy.. Dlaczego ?. Wszyscy lubimy tę porę roku.Liczba wyników dla zapytania 'klasa 2 części mowy': 10000+ Części mowy: rzeczownik, czasownik, przymiotnik Teleturniej.. Części mowy - część 2.. Wspaniale 21-19 pkt.. Tomek ma nowe narty.. Rzeczownik, przymiotnik, a może czasownik?1 .. Bardzo dobrze 18-12 pkt.. Ćwiczenia interaktywne online dla dzieci.. Który?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćKlasa 6 Sprawdzian z części mowy Liczba wyników dla zapytania 'klasa 6 sprawdzian z części mowy': 10000+ Części mowy: rzeczownik, czasownik, przymiotnik TeleturniejTeksty do czytania ze zrozumieniem dla klasy 2.. Jaki ?. Co robią ?. 5.Dla Dorosłych (99522) Dla Dorosłych (99522) Wszystkie (99522) Orientacje Seksualne (10817) Papierosy i E-papierosy (373) Portale Randkowe (71) Pozostałe 18+ (43686) Seks (44497) Dom i Ogród (74762) Dom i Ogród (74762) .. T. Kościuszki w Świdniku Sprawdziany zintegrowane dla klas I-III Sprawdzian zintegrowany dla klasy I- semestr I Imię i nazwisko ucznia klasa 1.. Następnie odmień je przez przypadki w liczbie mnogiej.SPRAWDZAJĄCY CZĘŚCI MOWY klasa II.. W podanym zdaniu nazwij wszystkie części mowy: Utalentowany Maciek potrafi wysoko skakać..

Sprawdzian klasa 6 z części mowy!

23-22 pkt.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Do niesamodzielnych części mowy należą: • przyimki • spójniki • partykuły; Uwaga!. Dzieci wychodzą na spacery, jeżdżą na rowerowe wycieczki .. B. Zuza zaprzyjaźniła się z dwiema dziewczynami z młodszej klasy.. CZĘŚCI MOWY GRUPA A.PUNKTACJA: Za każde prawidłowo wykonane zadanie 1pkt.. Części mowy ćwiczenia.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Karolina Bernat Data publikacji 2016-05-20 Średnia ocena 5,00 Pobrań 273.. Jakie ?. Wykonuje zadanie wg wskazówek .z nad morza/ znad morza, po nad chmurami/ ponad chmurami, z mną/ ze mną, nad wszystko/ nade wszystko, wśród nocnej ciszy/ w śród nocnej ciszy ó.Podkreśl liczebniki pięść, pięciolatek, jeden, jednoosobowy, troje, trojaki, sześć, część, dwupłatowiec, osiemnaścioro, osiemnastolatek ô.Odmień czworo wnuczątKrótki test z części mowy.. Nauczyciel rozdaje uczniom wklejki do zeszytu.. 2.Określ osobę, liczbę, czas i rodzaj czasowników: Dzieci ulepiły bałwana.. Dziewczynki skaczą na skakankach, a chłopcy grają w piłkę nożna.. Dzieci z klasy II, z jednej z łódzkiej szkoły podstawowej wybrały się na wycieczkę do Warszawy.Sprawdzian z części mowy i fleksji.. "Wycieczka do stolicy" Zbliżał się chłodny, deszczowy i ponury październik..

Połącz części mowy z pytaniami.

Sprawdzian z matematyki klasa 3 do 70.pd.. Rodzaj przymiotnika Sortowanie grup.. Określ osobę, liczbę, czas i rodzaj czasowników.. Zalecany dla uczniów klasy 6. wg Milenawypych.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera1 Opracowały: Teresa Grodzka, Alicja Stępień Szkoła Podstawowa nr 3 im.. Słychać dźwięczny śpiew skowronka.. Czym jest temat fleksyjny?Ćwiczymy rozpoznawanie części mowy - Ćwiczenia online.. (2 części) Piosenki, melodie, słuchowiska - materiał na płytach zintegrowany ściśle z edukacją muzyczną .Części mowy - sprawdzian dla klasy VI.. Na jakie pytania odpowiada przysłówek?. Na jakie pytania odpowiada przymiotnik?. Części mowy ćwiczenia.. Słabo - UTRWAL CZĘŚCI MOWY Szukaj publikacji Publikacje nauczycieliProśba do uczniów o wylosowanie z pudełka kartki z wyrazem, przeczytanie na głos i dopasowanie jej do odpowiedniej części mowy.. .Sprawdziany z edukacji matematycznej.. Przymiotnik Co robi ?. Odcinek.pdf.. Słucha poleceń nauczyciela.. Z liter w ramce napisz imię dziewczynki i chłopca: k u e J r a t g k A a 2.. Wśród podanych wyrazów wskaż rzeczowniki, które są jednocześnie żywotne, nieosobowe i pospolite.. Praca klasowa z części mowy- klasa VI 1.Określ części mowy w poniższych zdaniach: Wysportowana Ania potrafi szybko biegać..

Sprawdzian dla klasy VI z części mowy.

Nauka przez zabawę.. Przyszła wiosna.. Rozwiąż test.. Inne tryby testu.. Rzeczownik Kto?. Czasownik Po co ?. Podaj po jednym przykładzie do każdego pytania.. POMOCY!. Przeczytaj wyrazy i podkreśl te, które mają więcej liter niż głosek: kura, kaczka, indyczka, kogut, orzeł, jastrząb 3.. Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedź na pytania zaznaczając krzyżykiem właściwą odpowiedź.. Zadaniem ucznia jest .Niesamodzielne części mowy Części mowy niesamodzielne znaczą coś dopiero w kontekście, gdy występują z innymi wyrazami.. Kliknij i sprawdź nasze ćwiczenia .. Prośba o wklejenie do zeszytu i uzupełnienie tabelki poprzez wpisanie po 1-2 wyrazy z tablicy.. 4 pktTest z j. polskiego - Części mowy cz.1 Maksymalnie można zdobyć 20 punktów (od 0 do 7 1) (od 8 do 10 2) (11-14 3) (15-17 4) (18-19 5) (20p to 6) .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .1 Sprawdzian wiadomości z języka polskiego dla kl. II 1.. Pobierz (docx, 17,5 KB) Podgląd treści.. W wyrazach odmiennych wyróżnisz temat fleksyjny i końcówkę..

Jakie znasz nieodmienne części mowy?

A. Partykuły należą do odmiennych, ale niesamodzielnych części mowy.Edukacja polonistyczna klasa 3.. Odmień przez przypadki i liczby wyrażenie zielona okładka.. Zwierzęta budzą się z zimowego snu.. Wpisz wyrazy w okienka i uporządkuj je alfabetycznie.. W podanych tabelach pokoloruj wskazane części mowy.Plik sprawdzian częsci mowy (7).doc na koncie użytkownika bozenagdynia • folder Sprawdziany części mowy • Data dodania: 21 sty 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Obejrzyj film lub przypomnij sobie części mowy, przeglądając najważniejsze wiadomości poniżej.Plik sprawdzian czesci mowy kl.3.doc na koncie użytkownika albi32 • folder Sprawdziany z netu n-li • Data dodania: 16 paź 2010CZęści mowy.. Podkreśl samogłoski w wyrazie: zgadywanki 3.SPRAWDZIAN DLA KLASY IV Przeczytaj uważnie polecenie do każdego zadania i postaraj się je wykonać.. Zadaniem ucznia jest dopasowanie wyrazów z rozsypanki do konkretnej nazwy części mowy z polecenia.. Wypisz podkreślone w poprzednim zdaniu wyrazy i określ ; czas , liczbę i rodzaj jednego z nich.. Dobrze 11-0 pkt.. Przy pomocy kreseczki poziomej podziel podane wyrazy na sylaby.Części mowy sprawdzian w. Pisaniezpamięci: Jest zima.. W północnej części nizin polskich znajdują się krainy jezior: Pojezierze Mazurskie .. Gorąca woda wyciekała z kranu.. Klasa 2 Klasa 3 Części mowy.. Mnożenie i dzielenie do 100 -spr.pdf.Oto ja - cykl dla edukacji wczesnoszkolnej; Oto ja - klasa 2 .. Podaj do każdego pytania po jednym przykładzie.. Na łące kwitną pierwsze wiosenne kwiaty.. 3 pkt .. Basia i Ola dostały nowe sanki.. Sprawdzian 1- wrzesień- e. mat.pdf..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt