Sprawdzian z lektury kajko i kokosz szkoła latania pdf

Pobierz

fot.. Czy zgadniemy Twój wiek oraz płeć na podstawie .Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz.. Szkola latania PDF do pobrania za darmo Christa Janusz Opis Nieopodal.. Życzę ci wspaniałej zabawy w Mirmiłowie, ale uważaj na Zbójcerzy!. Kajko Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Czas na pracę z testem: 60 minutSzkolnastrona.plLektura: Kajko i Kokosz.. Moi drodzy, poniżej znajduje się test sprawdzający znajomość lektury.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. LEKTURY UZUPEŁNIAJĄCE Roald Dahl, Charlie i .. plik pdf; Szkoła pisania.. Nawiązanie do treści poprzedniej lekcji i rozmowa na temat różnic pomiędzy komiksem a opowiadaniem - wykonanie przez dzieci zadania 1 z kart pracy.. Skąd Jaga czerpie informacje na temat tego, co dzieje się w okolicy?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Kajko i Kokosz.. Którą z cech można przypisać Kokoszowi?.

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Mam nadzieję, że przeczytałeś komiks.. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. Przeczytaj.. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kajko i Kokosz.. Powtórzenie (podręcznik, strona 125) - plik pdf; Jako wolontariusz (podręcznik, strona 143 .Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Część 1.. 1.Jakim latającym ,,pojazdem'' Kajko , Kokosz i Mirmił wyprawili się w drogę powrotną do grodu?. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Drogi Uczniu, przedstawiam ci cykl lekcji na podstawie lektury.. Wybierz jeden z tematów i spróbuj napisać ogłoszenie.. 0 .Plik Test Kajko i Kokosz.. Demo pozwala rozegrac pierwsza misje z pelnej wersji gry.Ksiazka Kajko i Kokosz szkola latania przeczytana w calosci dla mojej corki.Kajko i Kokosz.. pytanie 1 z 15.LEKTURY Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ Jan Brzechwa .. Janusz Christa, Kajko i Kokosz..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

Mirmilowa wlasna warownie zbudowali niegodni miana rycerzy okrutni Zbojcerze, ktorych wodza, Krwawego Hegemona, najbardziej zloscilo, kiedy.. Część 3.. 1) Jaga byłaTemat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Ruszaja do grodu, by zrabowac wszelkie dobra jego mieszkancom.. TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Czuje, że nie jest w stanie wywiązywać się ze swych zbójeckich obowiązków.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. O skuteczności instrumentu Łamignat przekonuje się, powalając jednym ciosem potężnego .mały obrazek- symbol, który kojarzy się z postacią: Temat: Skoro mamy pandemię, napiszemy ogłoszenie.. Szkoła latania".. Z tego powodu trzeba napisać kilka ogłoszeń.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.Test ze znajomości lektury "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.. Rozprawka.. a) Lubawa b) Ludwisia c) Lena d) Karolina 2) Jakie postacie są najważniejszymi bohaterami ?. Szkoła latania" 1.. Test Twojej wiedzy!. Test na następnej stronie!. a) Kajko i kokosz b) Jaga i Łamignat c) Lubawa i Mirmił d) Hegemon i Zbójcerze 3) Po co przyszli Zbójcerze do Mirmiła i Lubawy ?Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych..

fot.W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. Szkoła latania.. Szkoła latania"!. Szukaj.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszegoNaukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się "ze znieczuleniem".. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Wyobraź sobie, że gród w Mirmiłowie oraz okolice także dotknęła pandemia.. Szkoła latania Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf.. Dlaczego strażnik Siemko nie wpuszcza Mirmiła i jego druhów do grodu?Kajko i Kokosz Szkoła latania - Test.. Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. 1) Jak się nazywała żona Mirmiła ?. Szkoła latania".. Szkoła latania".. Szkoła latania-Charakterystyka postaci.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Lekcja 1 Temat: Pierwsza wizyta w .Ksiazka Kajko i Kokosz, Szkola Latania w calosci przeczytana dla Sebz.. Nie musisz ich przepisywać.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?.

Szkoła latania.

Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Łamignat narzeka na wiosenne osłabienie.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon .Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Część 2. miotłą C. dywanem D. balonem 2.W jaki sposób Kajko i Kokosz pokonali nacierających zbójcerzy?. Małgorzata Wódz.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Szkoła latania - streszczenie.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoTEST.. Temat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!opowiedzenia jednej z przygód ukazanych w komiksie Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.. slyszal, ze nie ma poczucia humoru.c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Szkoła Latania.. Przyglądający się awanturze w klubo-gospodzie starcy oświadczają, że to już nie dla nich takie huczne zabawy.pobiera sie w Wyzszej Szkole Latania, zas wylatujacy z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiaja alarm, bo zerwali cienka nic sieci alarmowej, wyrywanie zebow z kolei odbywa sie ze znieczuleniem".. Żona ofiaruje mu magiczną fujarkę, zadęcie w którą gwarantuje powrót sił.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szkół Premium Logowanie Pomoc Konkursy.. Napisz w zeszycie temat lekcji, a następnie zapoznaj się z materiałem i wykonaj polecenia.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. Gdzie stoi gród Mirmiła?. Test składa się z 12 pytań.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Szkoła latania - plan wydarzeń .. hej mam na imie Nikole mam kartkówkę z tego tematu lektury xd ale dostałam 5 3 6 4 4 5 4 4 3 6 to są oceny z całej lektóry jestem najlepsza z klasy a z kartkówki 6-Szkola latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkolach.. Pomoc tel.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt