Sprawdzian z kamieni na szaniec chomikuj

Pobierz

10.a .Test wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec .. Wywiadówka w Hogwarcie!. a) "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza.. Żyć i pięknie umierać 8.Afera Kopernikańska w której zasłynął Alek polegała na jego samodzielnej akcji usunięcia niemieckiej tablicy (płyty) z pomnika Mikołaja Kopernika.. 9.Po aferze kopernikowskiej Alek ukrywał na wsi u narzeczonej, Basi.. 11.Pierwsze wydanie Kamieni na szaniec Aleksander Kaminski ukonczyl w roku: a) 1955 b) 1949 c) 1943 d) 1945 Rozwiazanie - Narzeczona Alka miala na imie: a) Kasia .Qiuz Z "Kamieni Na szaniec" A.Kaminskiego Pytania,ktore sprawdza,czy dacie rade pozytwynie napisac sprawdzian wstepny ze znajomosci lektury.. Plik TEST ZNAJOMOŚCI Kamieni na szaniec.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury szkolnej Kamienie na szaniec - test znajomości lektury.. 11/20 LOL to trzeci test z lektury w ktorym mam 11/20Zobacz quiz: "Kamienie na szaniec".. Główni bohaterowie utworu Kamińskiego to .Kamienie na szaniec - SPRAWDZIAN wiadomości o lekturze.. Co oznacza ten symbol?. Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. Kamienie na szaniec - Przetestuj swoja wiedze - Quizy..

Jak długo trwa akcja "Kamieni na szaniec"?

Uzasadnij.. 6.Do jakiej szkoly uczeszczali .Kamienie na szaniec - SPRAWDZIAN wiadomosci o lekturze.. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. 3 lata.. Opis testu.. 2009-10-28 19:52:46; Aleksander Kamiński " Kamienie na szaniec " - test ze znajomości lektury 2009-12-10 22:33:20; Sprawdzian z "Kamienie na szaniec " 2011-04-02 11:53:59Test z "Kamienie Na Szaniec " .. Alek i Rudy nie umarli na akcji pod arsenałem jedynie u Alka była ona przyczyną śmierci ,ale umarł kilka dni potem.. Rozwiaz nastepujace skroty: AK - Armia Krajowa GS -Grupy Szturmowa 3.. 2 miesiące.. Polska Walcząca.. Natomiast Rudego ta akcja miała ocalić no nie udało się ,ale podczas akcji Rudemu nic się nie stało ,więc nie była ona przyczyną śmierci ani wtedy nie umarł .. W jakich latach rozgrywa się akcja "Kamieni na szaniec"?. Rozwiaz nastepujace skroty: AK - Armia Krajowa GS -Grupy Szturmowa 3.Wpisz lub zaznacz właściwą odpowiedź.Sprawdzian z lektury Kamienie na szaniec.24.. - Głosowanie.. Wojsko Polskie.Plik sprawdzian z kamieni na szaniec k.pdf na koncie użytkownika hopeydib • Data dodania: 22 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury: "Kamienie na szaniec" ..

"Kamienie na szaniec"- sprawdzian znajomosci lektury.

Ten test może Ci pomóc.. Jak dobrze znasz uniwersum książki "Rok 1984"?Pytania z lektury" Kamienie na szaniec", odpowiesz ?. W dodatku wodzem buków na samym początku był Zeus dopiero później rolę tą przejął Zośka.. Sprawdzian Takie pytanie może zadać nauczyciel, jeśli będzie chciał sprawdzić, czy przeczytałeś lekturę: Który z bohaterów zyskał pseudonim Kopernicki?. Z którego azjatyckiego kraju pochodzi Twoja dusza?. Ciocia Heidi miała na imię: Szałas dziadka z bajki "Heidi" znajdował się: Ciotka zawiozła Heidi do Klary do miasta: »sprawdzian z kamieni na szaniec chomikuj - Видео Dailymotion.. Sesja Z Plusem Klasa 5 Do WydrukowaniaMasz niedługo sprawdzian ze znajomości lektury "Kamienie Na Szaniec"?. Umarł w ten sam .Pierwszy nakład Kamieni na szaniec miał: a) 25 tys. egzemplarzy b) 1 tys. egzemplarzy c) 10 tys. egzemplarzy d) 2 tys. egzemplarzy Rozwiązanie - Grupa "Buki" związała się z akcją małego sabotażu: a) w lutym 1942 roku b) w marcu 1941 roku c) w listopadzie 1943 roku d) w grudniu 1940 roku .Plik KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. a) "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza b) "Smutno mi, Boże" Juliusza Słowackiego c) "Moja piosnka II" Cypriana Kamila Norwida d) "Testament mój" Juliusza Słowackiego 3..

W jakich latach rozgrywa się akcja "Kamieni na szaniec"?

"Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. 2010-10-09 16:45:38; napisze mi ktoś streszczenie z lektury " Kamienie na szaniec?. Rozwiąż test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt